فرهنگی ورزشی

به عنوان یک گروه تولیدی و صنعتی، از ابتدای فعالیت تا کنون، همواره سعی داشته‏ ایم علاوه بر پیشگام بودن در فعالیت‏ های حرفه‏ ای، صنعتی و تولیدی، در سایر زمینه‏ ها اعم از اجتماعی، فرهنگی و ورزشی، نیز سهم خود را به جامعه و کشورمان ایفا کنیم. واحدهای "فرهنگی"، "ورزشی" و "آموزش" یزد لوله، سال‏هاست فعالیت‏ های تخصصی خود را با جدیت تمام و در راستای تحقق اهداف بلند گروه صنعتی یزد لوله دنبال نموده ‏اند.

از جمله دستاوردهای واحد آموزش گروه صنعتی یزدلوله می‏ توان به برگزاری کارگاه‏ ها و دوره‏ های آموزشی متعدد در سراسر کشور، تالیف و انتشار کتب و جزوات آموزشی، ساخت و انتشار فیلم‏ های آموزشی و... اشاره نمود.

تیم‏ های ورزشی، از جمله تیم‏ های فوتبال نوجوانان و جوانان و تیم فوتبال کارگری یزدلوله در سال جدید با برنامه‏ ریزی مجدد وارد عرصه رقابت‏ های حرفه‏ ای شده ‏اند و امید داریم با تلاش بازیکنان و کادر فنی این تیم ها بتوانیم نماینده شایسته‏ ای برای ورزش استان یزد باشیم.

در کنار تیم‏ های ورزشی حرفه‏ ای، در مدرسه فوتبال یزد لوله با استفاده از توان و تخصص مربیان حرفه‏ ای تلاش داریم تا با شناسایی استعدادها و پرورش آن‏ ها از سنین نونهالی سهمی در موفقیت ورزشی استان و کشور عزیزمان داشته باشیم. 
معرفی چندین بازیکن از مدرسه فوتبال یزد لوله به اردوهای تیم ملی دلیل روشنی است بر عزم و تخصص مربیان و مدیران ورزشی یزدلوله.

 

واحد آموزش  واحد ورزش  واحد فرهنگی - هنری