درباره ما

تاریخچه

شرکت یزدلوله ازسال 1376 فعالیت خود را به عنوان اولین تولیدکننده لوله و اتصالات پلی‏ پروپیلن در یزد آغاز نمود. در راستای تولید محصولات باکیفیت، رعایت اصول کنترل کیفی همواره سرلوحه‏ ی کار کارکنان این شرکت در مراحل مختلف فرآیند تولید به شمار می‏ رود. این شرکت باتوجه به نیاز مشتریان عزیز، با بکارگیری تجارب نیروهای متخصص و متعهد خود و آخرین تکنولوژی روز دنیا و با استفاده ازمواد اولیه مرغوب، تولید لوله و اتصالات پنج لایه را با نام تجاری یزدپایپ آغاز نموده است. 

در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان در سال 1394 مجموعه‌ی محصولات پوش‏فیت فاضلابی با نام تجاری یزد پوش‏فیت به سبد محصولات یزد لوله اضافه گردید تا ما در مأموریت خود که تأمین نیاز مصرف‏کنندگان گرامی در سریع‌ترین زمان ممکن و بابهترین کیفیت می‌باشد گامی اساسی برداشته باشیم.

چرایزدلوله

اولین تولیدکننده لوله و اتصالات بهداشتی پلیمری دراستان یزد

تولید لوله و اتصالات در بیشترین تنوع ابعادی و رده‏ های فشاری مختلف در هر سه گروه محصول یزدلوله، یزدپایپ و یزدپوش‏فیت

تولید لوله واتصالات تک‏ لایه کاملا بهداشتی، به دلیل استفاده از بهتربن مواد اولیه بهداشتی و فرآیند تولید ویژه که در آن مواد پلی پروپیلن به داخل اتصالات برنجی تزریق می‏ گردد.

نصب آسان اتصالات و آب بندی کامل سیستم لوله ‏کشی به دلیل طراحی بسیار دقیق قالب‏ های تولیدی

به کار بردن بالاترین استانداردهای بروز دنیا در مرحله تست، کنترل کیفیت، مواد اولیه و محصول نهایی با استفاده از مدرن‏ ترین تجهیزات آزمایشگاهی

دارنده گواهینامه استاندارد ملی ایران، برای لوله ‏های پلیمری، اتصالات پلیمری، لوله‏ های پنج ‏لایه، و لوله و اتصالات پوش‏ فیت فاضلابی

دارنده گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی، برای اتصالات پلیمری، لوله ‏های پنج ‏لایه، لوله و اتصالات پوش ‏فیت فاضلابی و تمدید بدون وقفه این گواهینامه از سال 1384 تا به امروز برای لوله‏ های پلیمری

دارنده پروانه بهداشتی ساخت از سازمان غذا و دارو کشور

دارنده گواهینامه و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان سال‌های 83، 84، 91، 92 و 94

دارنده گواهینامه‏ های: ISO 9001  ،ISO 14001  ،ISO 45001  ، ISO 10002 ،ISO 10004  ، ISO/IEC 17025 

دارنده ضمانت‏نامه رسمی بیمه ایران برای استفاده لوله و اتصالات پلیمری در سیستم گرمایشی (شوفاژ)

جایزه کیفیت و تکنولوژی برتر اروپا  ((ICS

واحد برتر استاندارد

آزمایشگاه تائید صلاحیت شده استاندارد بر اساس  ISO/IEC 17025

جایزه طلایی خوشنام ترین و معتبرترین شرکت ایرانی

چهره ماندگار کیفیت

واحد نمونه صنعتی

برند نمونه ملی
و...

50 سال ضمانت کارخانه به همراه 10 سال ضمانت‏نامه بیمه ایران اطمینان از کیفیت محصولات گروه صنعتی یزدلوله است که با افتخار و مسئولیت به مشتریان خود تقدیم می‏کنیم.

چشم انداز

چشم انداز3

راهبرد (خط مشی)

گروه صنعتی یزد لوله به عنوان پیشگام درتوليد لوله و اتصالات پلیمری در ایران، با اتکال به خداوند بزرگ در جهت نیل به هدف زیر تلاش می نماید:

افزایش رضایت و اعتماد مشتریان

بر اين اساس سيستم مديريت  یکپارچه خود را بر اساس استاندارد 

IMS (ISO 9001 & ISO 14001 & ISO 45001 & ISO 10002 & ISO 10004 &  ISO/IEC 17025)

در سطح سازمان مستقر نموده و محورهاي زير را سر لوحه عملکرد خود مي داند:

شناسايي و حصول اطمينان از درك نيازها و خواسته‌هاي مشتريان و كوشش براي جلب رضايت ايشان.

ارتقاء و حفظ كيفيت محصولات با آگاهی به اصل مشتری مداری.

استفاده بهينه از تجهيزات ، منابع و امكانات موجود به منظور افزايش كيفيت محصولات، افزایش بهره وری، كاهش ضايعات و مصرف انرژی.

بهره گيري از فن آوريهاي جديد و تجهيزات مناسب در جهت ارتقاء سيستمهاي توليد و  کسب بازارهای جدید.

حفظ و ارتقاء سطح سلامت كاركنان و جامعه و به حداقل رساندن عوامل ايجاد حادثه و آثار سوء زيست محيطي و پايبندي به مقررات كيفي، زيست محيطي و ايمني و بهداشت شغلي مطابق با آئين‌نامه‌ها و قوانين ملي.

بهره گيري از نيروي انساني متعهد و متخصص به عنوان  با ارزش‌ترين و مهمترین سرمايه سازمان و ارتقاء سطح دانش تخصصي و مهارتي از طريق ايجاد انگيزه در نيروي انساني، آموزش و افزايش مشاركت كاركنان.

چارت سازمانی