شروع فعالیت حرفه ای تیم فوتبال بزرگسالان یزد لوله

شروع فعالیت حرفه ای تیم فوتبال بزرگسالان یزد لوله
16 مرداد 1398
تیم فوتبال یزدلوله با مدیریت آقای امیرمحمد دستا به عنوان نماینده استان یزد در پیکارهای لیگ دسته سوم فوتبال قهرمانی باشگاه‌های کشور در فصل ۱۳۹۸ شرکت می‌کند.
 
باشگاه فرهنگی ورزشی یزد لوله درسال ۱۳۹۲ با شعار "صداقت ، صمیمیت و صبوری" تاسیس شده است و در کنار تیم‏ های ورزشی حرفه‏ ای، در مدرسه خود با استفاده از توان و تخصص مربیان حرفه‏ ای تلاش در جهت شناسایی استعدادها و پرورش آن‏ ها از سنین نونهالی سهمی در موفقیت ورزشی استان و کشور عزیزمان دارد. 
 
پس از قطعی شدن حضور تیم یزد لوله در مسابقات لیگ سه کشور این تیم کار خود را با سرپرستی کاظم آسیابان پور و  سرمربیگری حمید عندلیبی آغاز  و در قدم نخست از  روز شنبه ۲۹ تیر در زمین شماره دو مجموعه شهید نصیری یزداقدام به  تست گیری از بازیکنان مستعد کرد.
 طبق صحبت های سرمربی تیم فوتبال یزد لوله  اولویت کادرفنی در جذب بازیکنان برای تیم در لیگ فصل جاری افراد بومی است که طی تست گیری انتخاب شده اند.
 
تیم فوتبال یزدلوله در قدم دوم، تمرین خود را از تاریخ 2 مرداد زیر نظر کادر فنی آغاز نمود. و در ادامه کار خود را با برگزاری اردوی سه روزه از یکشنبه۹۸/۵/۱۳ در مجموعه ورزشی آزادی باغ شهر تفت  ادامه داد.


تیم فوتبال یزدلوله