برگزاری مراسم یادبود مرحوم عبدالرضا دستا در ورزشگاه شهید نصیری

برگزاری مراسم یادبود مرحوم عبدالرضا دستا در ورزشگاه شهید نصیری
29 دی 1399
مراسم یادبود مرحوم دکتر عبدالرضا دستا روز شنبه مورخ 1399/10/27 توسط هیئت فوتبال استان یزد و با حضور جمعی از مسئولان ، بازیکنان ، فوتبال دوستان و خانواده ی دکتر دستا برگزار گردید.
 
در این مراسم زمین شماره دو ورزشگاه نصیری به پاس خدمات کم نظیر آن مرحوم به نام زنده یاد عبدالرضا دستا تغییر نام پیدا کرد.
 
سخنرانان مراسم یادبود رییس فقید هیئت فوتبال استان یزد ، جناب آقای رستگاری فرماندار محترم یزد و آقای نارگونی پیشکسوت فوتبال بودند که از شخصیت ممتاز مرحوم عبدالرضا دستا یاد کردند و جای خالی ایشان را برای  مدت طولانی پر نشدنی توصیف کردند.
 
از دیگر سخنرانان مراسم شریعتی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد بیان کرد دکتر دستا از هیچ تلاشی برای جان گرفتن دوباره فوتبال یزد دریغ نکرد ، مردم استان هیچوقت این مرد بزرگ را فراموش نمی کنند ، فرایند و ریل گذاری خوبی را در بحث فوتبال انجام داد همچنین به فوتبال پایه توجه خاصی داشت.
 
در ادامه این مراسم آقای مهندس امیر محمد دستا فرزند ارشد دستای بزرگ و مدیرعامل گروه صنعتی  و باشگاه فرهنگی ورزشی یزدلوله از حاضران در ورزشگاه شهید نصیری تقدیر و تشکر نمودند و فرزند عبدالرضا دستا بودن را افتخاری برای خود قلمداد کردند.
 
در انتهای مراسم بعد از نامگذاری زمین شماره دو ورزشگاه نصیری به نام زنده یاد عبدالرضا دستا ، جمعی از حضار جملاتی را به یادگار برای مرحوم دکتر دستا نوشتند.
مرجع خبر: یزد لوله